Wassenaarders.nl

Switch to desktop

Vragen over gedrag Wassenaarse wethouder

Michelporro.com Michelporro.com

Twee partijen in Wassenaar hebben vragen gesteld over het gedrag van VVD-wethouder Henk de Greef. Volgens WatWassenaarWil en de Democratische Liberalen Wassenaar heeft wethouder De Greef tijdens een vergadering op 13 februari gezegd dat het college en de coalitie zich niets aantrekken van de mening van de twee partijen over de fusie met Voorschoten. Die wordt gewoon doorgedrukt, 'ook al maken ze lawaai'.

Bovendien zou hij onbehoorlijke uitspraken hebben gedaan in de richting van een vrouwelijk raadslid. Dat gebeurde allemaal de ochtend na een gemeentefeestje, dat tot 5 uur in de ochtend doorging en waar veel werd gedronken door de aanwezigen. De Greef zou één van hen zijn.

© Westonline
bron: Vragen over gedrag Wassenaarse wethouder

Beoordeel dit item
(0 stemmen)
Marco van Leeuwen

Mijn naam is Marco van Leeuwen en ben in 2010 gestart met Wassenaarders.nl en mijn ambitie is om DE site van Wassenaar te worden.

Website: www.mvl-design.nl

Laat een reactie achter

Alles met * is verplicht

© Wassenaarders.nl | Design: MVL-Design

Top Desktop versie